Až do konca septembra od nás získate knihu ZADARMO ku KAŽDÉMU nákupu!

Doplnky výživy – zbytočnosť alebo nevyhnutnosť?

Nesmierne nás teší , že si odborníci zo Symptomedica pre spoluprácu vybrali práve nás a nebolo to náhodou. Moderná technológia výroby a vysoká kvalita vstupných surovín, ktoré používame boli v tomto prípade rozhodujúce.


Veríme, že naše produkty budú skvelým nástrojom v rukách odborníkov pri riešení individuálnych ťažkostí pacientov. A aj napriek stále novým výskumom, ktoré potvrdzujú kladný efekt výživových doplnkov, existujú ľudia, ktorí o ich efektivite pochybujú. Doplnky stravy pomáhajú pri liečbe a taktiež pomáhajú predchádzať rôznym ochoreniam. Kľúčové je však vedieť si nastaviť správny mix a pomer vitamínov a práve s tým vám môžu pomôcť odborníci a lekári. Dopĺňanie vitamínov a minerálov by malo byť založené na lekárskych výsledkov, z ktorých sa dozviete aké látky vám v organizme chýbajú.

V článku od Symptomedica sa taktiež dozviete, prečo je dôležité dať na radu odborníka, nakoľko vám nesprávny mix a množstvo vitamínov môže spôsobiť aj zdravotné problémy. Dozviete sa taktiež čím sa vyznačujú lipozomálne vitamíny a aké benefity prinášajú ľudskému telu.

Viac o tejto problematike a dôležitosti doplnkov výživy nájdete v článku od Symptomedica Doplnky výživy – zbytočnosť alebo nevyhnutnosť?

Celý viodeorozhovor nájdete tu: https://www.instagram.com/tv/CO-z_p8JMX2/?utm_medium=copy_link

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ako užívať vitamín D?

Veľkú väčšinu potrebného vitamínu D získame zo slnka. Na tento zdroj sa však na Slovensku nemôžeme spoliehať počas celého roka, keďže v období od októbra

Čítať viac »

Účinky vitamínu D

Vitamín D je jedným z najviac spomínaných a známych vitamínov, a to z podstatných dôvodov. Je totiž nevyhnutný pre zdravie pohybového ústrojenstva, ako aj pre

Čítať viac »

Najnovšie

Naša ponuka