Až do konca júla od nás získate knihu ZADARMO ku KAŽDÉMU nákupu!

Posilnite svoju imunitu: TOP Vitamíny na zimu, ktoré nájdete v našom e-shope!

Zimné mesiace nám prinášajú nielen krásne zasnežené krajiny, či vianočnú náladu, ale aj zvýšené riziko prechladnutia a iných chorôb. Aby ste udržali svoje zdravie na vrchole, je dôležité posilniť svoju imunitu. Našťastie, v našom e-shope nájdete široký výber vitamínov a minerálov, ktoré vám môžu pomôcť vyhnúť sa chorobám nielen v zimných mesiacoch. Tu je náš prehľad TOP vitamínov na podporu imunity:

 

1. Vitamín C

Vitamín C je známy svojimi antioxidačnými vlastnosťami, ktoré pomáhajú chrániť bunky pred škodlivými voľnými radikálmi. Navyše, podporuje tvorbu bielych krviniek, ktoré sú kľúčové pre boj proti infekciám.

2. Vitamín D

V zimných mesiacoch, kedy je slnečné svetlo obmedzené, môže nám klesnúť hladina vitamínu D. Tento vitamín hrá kľúčovú úlohu pri podpore imunitného systému a udržiavaní správnej hladiny vápnika v tele.

3. Zinok

Zinok je minerál, ktorý pomáha pri tvorbe a fungovaní bielych krviniek, čo je dôležité pre odolnosť organizmu voči chorobám. Zároveň podporuje rýchlejšie hojenie rán.

4. OMEGA 3

OMEGA 3 mastné kyseliny sú esenciálne pre podporu imunitného systému a zároveň pôsobia protizápalovo. Pomáhajú udržiavať správne fungovanie bunkových membrán.

5. B Komplex

B Komplex zahŕňa rôzne vitamíny skupiny B, ktoré sú dôležité pre energetický metabolizmus a nervový systém. Pomáhajú tiež pri tvorbe červených krviniek a podpore imunitného systému.

Nezabudnite, že správna výživa a doplnky výživy môžu byť kľúčom k udržaniu silného imunitného systému. V našom e-shope nájdete širokú škálu vitamínov a minerálov, ktoré vám pomôžu zostať zdraví počas celej zimy. Objednajte ešte dnes a postavte sa imunitným problémom zoči voči!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Príznaky deficitu Omega 3

Omega 3 mastné kyseliny zohrávajú kľúčovú rolu vo viacerých oblastiach ľudského zdravia. Medzi hlavné úlohy, ktoré tieto polynenasýtené kyseliny plnia, patrí zabezpečenie správnej funkcie nervovej

Čítať viac »

Užívanie Omega 3

Omega 3 sú veľmi dôležité pre ľudský organizmus a ich dostatočná hladina v našom tele by sa určite nemala podceňovať. Keďže sú to esenciálne mastné

Čítať viac »
Our products