Až do konca septembra od nás získate knihu ZADARMO ku KAŽDÉMU nákupu!

Cesta k zdraviu

Denne dostávame množstvo otázok ohľadom zdravého stravovania. Každý človek má iné potreby. U každého sa správa telo inak.

Preto sme nadviazali spoluprácu so slovenskou spoločnosťou DNA4fit s medzinárodnou pôsobnosťou. DNA4fit je poskytovateľom inovatívnych riešení v oblasti genetickej analýzy zameranej na prevenciu zdravia a zdravý životný štýl.

Poskytnú Vám detailný pohľad na Vaše telo a jeho fungovanie. Z výsledkov sa ľahko a názorne dozviete, ako Vaše telo metabolizuje vitamíny, minerály, tuky a cukry. Aké sú Vaše predispozície na intolerancie laktózy a lepku, vstrebávanie kofeínu či odbúravanie alkoholu z tela. Ale tiež čo máte robiť, aby ste predišli civilizačným ochoreniam.

DNA4fit Vám pomôžu pochopiť Vaše telo a jeho fungovanie, aby ste mohli žiť zdravší a šťastnejší život.

Pomocou DNA testu zístíte veľa o svojom zdraví

DNA4fit vás podporuje na každom kroku vašej cesty. Poskytne vám detailný pohľad na vaše telo a jeho fungovanie.

Testy spĺňajú najvyššie štandardy kvality a sú založené na najnovších vedeckých objavoch. Spracovanie vzorky z vašej DNA prebieha v certifikovaných európskych laboratóriách pod dohľadom vedeckých pracovníkov. Za nami stojí tím európskych špecialistov zo Švédska, Chorvátska a Veľkej Británie, ktorí majú dlhoročné skúsenosti v oblasti medicíny, genetiky, genomiky a informatiky.


BODY4fit+ a COOK4fit

58 rozborov DNA analýzy v prehľadnej príručke odhaľuje genetické fakty o fungovaní vášho tela, vplyve stravy na hmotnosť, požiadavkách na živiny, metabolizme, kardiovaskulárnom zdraví, športových predpokladoch, omladení pokožky a detoxikácii. Spolu s Cook4fit máte v rukách aj jedinečný stravovací plán s receptami na základe výsledkov vašej genetickej analýzy.

BODY4fit+

58 rozborov DNA analýzy v prehľadnej príručke odhaľuje genetické fakty o fungovaní vášho tela, vplyve stravy na hmotnosť, požiadavkách na živiny, metabolizme, kardiovaskulárnom zdraví, športových predpokladoch, omladení pokožky a detoxikácii.

LOOK4fit

Dôkladná genetická analýza umožňuje v personalizovanom návode spomaliť starnutie pokožky a zvoliť najvhodnejšiu starostlivosť o jej zdravie, krásu a výživu presne podľa vašej genetickej výbavy.

ČO NA PRODUKT HOVORIA ODBORNÍCI

Naša ponuka