Až do konca júla od nás získate knihu ZADARMO ku KAŽDÉMU nákupu!

Až 100 žien testovalo naše lipozomálne magnézium. Aké boli výsledky?

Počas júna a júla sme v spolupráci s portálom akcnezeny.sk spustili kampaň na testovanie lipozomálneho magnézia, ktoré účinne pomáha pri mnohých ženských ťažkostiach ako sú napr. nespavosť, menštruácia, migrény či svalové kŕče.

Stačilo sa iba zaregistrovať a následne účastníčky obdržali naše lipozomálne magnézium s vitamínom B6. Do testovania sa nakoniec zapojilo až 100 žien, čo nás veľmi milo prekvapilo. Nižšie Vám prinášame zopár výsledkov z nášho krátkeho testu spokojnosti.

“Bolesti hlavy skoro zmizli, za celé obdobie testovania si teraz vybavujem len raz, čo ma tak viac bolela hlava… Kŕče v nohách sa zmiernili až zmizli. Necítim sa až taká unavená ako predtým a to aj napriek vysokým horúčavám, ktoré teraz máme.” (Janka)

“Magnézium som brala každý deň týždeň pred menštruáciou a už prvý deň, kedy som väčšinou musela brať liek-dva, som vzala iba jeden zo zvyku, ale vlastne by som to zvládla aj bez neho. Bolesti prešli omnoho rýchlejšie a ani neboli také silné, skôr tupá bolesť.” (Terézia)

“Užívala som sirup podľa návodu, 2x denne čl a už hneď po prvých dávkach som cítila ústup večerných křčov v lýtkach. Počas užívania sa mi objavili jemné křče raz, v prvý týždeň, no odvtedy žiadne. úplne prestali aj nepríjemné tyky v nohách.” (Angelika)

“Zmena prišla okamžite, len interval sa zväčšoval. To znamená, že na začiatku, keď som pociťovala kŕče a dala som si magnézium, prešlo to za chvíľu, ale účinok bol len 20–30min. Postupom času sa účinok zväčšoval.” (Marianna)

“Prvé zmeny som zaznamenala už za pár dní. omnoho lepšie som zaspávala. Počas menštruácie som nepociťovala skoro žiadne potiaže a prešla mi aj nervozita a “skákajúce oko”. (Martina)

“Povedala by som, že kŕče ustali tak po cca 2 týždňoch. Závraty sa vyskytovali len veľmi zriedka, skoro vôbec, tam ku zlepšeniu došlo do pár dní.” (Lucie)

A sme na konci. Kompletné informácie o produkte, zložení, účinkoch i dávkovaní nájdete TU.

Odporúčame Vám sledovať stránku akcnezeny.sk, kde okrem ďalších recenzií z nášho testovania nájdete množstvo užitočných informácií.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Užívanie magnézia/horčíka

Magnézium si ľudské telo nedokáže syntetizovať (vytvoriť) samo a prijíma ho iba z vonkajších zdrojov, teda z jedla alebo výživových doplnkov. Odporúčané denné dávkovanie DospelíMuži:

Čítať viac »

Účinky magnézia/horčíka

Ako elektrolyt, magnézium zabezpečuje správne fungovanie svalov a prenos informácií medzi nervovými bunkami.Je však dôležité aj pre zdravie a pevnosť našich kostí a zúčastňuje sa

Čítať viac »
Naša ponuka